Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Telefón *

  Typ kurzu Phishading

  Vip TrainingLive TrainingOnline Training

  Permanentný make-up je moja veľká vášeň a vždy som rada, že môžem čeliť novým výzvam a pracovať na nových technikách. Som rada, že sa o svoje skúsenosti a schopnosti môžem podeliť s našimi študentmi po celom svete. Metóda Phi je najmodernejší trend, ktorý zaručuje výborné výsledky z hľadiska permanentného make upu. Na rozdiel od konvenčnej metody permanentného nanášania Vás PowderBrows naučí jedinečnú techniku tieňovania obočia prístrojom. Vyčarujte krásne obočie s našou jedinečnou technikou Phi. Získate zaručené vysoko kvalitné školenie v oblasti permanentného líčenia. Naučte sa v našom školení Powder Brows, ako potešiť svojich zákazníkov s mimoriadnymi výsledkami. Metóda Powder Brows je navrhnutá tak, aby vám poskytla najvyššie vedomosti, zručnosti a sebavedomie, takže môžete použiť svoje naučené techniky bezprostredne po tréningu, aby ste potešili svojich zákazníkov.

  Trvanie organizovaného tréningu:

  Školenie sa rozdeluje na 2 možnosti:

  -pre začiatočníkov ( 2 dňové školenie)

  -školenie pre pokročilých (pre každého artistu so skúsenosťami s PMU alebo Microbladingom)( 1dňové školenie)

  V prvej polovici dňa preberáme teoretickú časť školenia. Ponúkame prehĺbenie dôležitých základov v oblasti PMU. Jasné, presné a intenzívne praktické pokyny pre vašu špecializáciu a pre výrazné zlepšenie vašej práce.

  Účastníci školenia cvičia na latexoch a taktiež na živých modeloch.
  S mnohými tipmi a trikmi pre jedinečné výsledky od mastra
  osobne.

  ❗️v prípade že nevlastníte tetovací prístroj, je možnosť zapožičania si prístroja na školení.

  Ďalej prehlbujeme základy a hovoríme aj o nových témach:

  —— dermatológia
  —— farby a ich účinky
  —— Práca s prístrojom, príprava ihly a riešenie problémov po ošetrení ,starostlivosť
  —— čo robiť a čo nerobiť

  Phi PowderBrows je technika tieňovaného obočia, ktorá sa vykonáva pomocou tetovacieho prístroja na permanentný makeup a pomocou pigmentov vytvára veľmi prirodzený efekt Shadingu- pixel efektu. Študenti sa naučia, ako najlepšie pracovať s farbami a dosiahnuť extravagantné tieňované efekty s efektom WOW.

   – teória, latex, práca na modelke

  S tréningom Phi PowderBrows sa naučíte nasledujúce základy:

  ——— hygiena ——— dermatológia ——— príprava a starostlivosť ——— farby a ich účinok ——— ihla a tetovací prístroj ——— kožné problémy ——— kontraindikácie ——— Geodetický / zlatý pomer, kreslenie dokonalého tvaru Ako používať PhiApp ——— učíme sa techniku tieňovania PowderBrows ——— učíme sa techniku tieňovania štýlu PowderBrows Ombré ——— učíme sa, ako dosiahnuť najlepšie výsledky po zákroku ——— starostlivosť ——— prekrytie starého pmu ——— vylepšenie obočia : dotting technika

  Powder Brows je absolútny trend! Namiesto klasického permanentného make-upu používame púdorvú techniku na vytvorenie obočia špeciálnu techniku ​​tieňovania. Trend je Ombré obočie ! Zatiaľ čo je zvýraznená technika tieňovania v dolnej časti, ako aj v poslednej tretine obočia, kresba je smerom k hornej a prednej časti mäkšia a svetlejšia, čo vytvára 3D efekt, z ktorého vychádza názov Ombre Brows. Pri hraní s tieňovaním je veľa možností, preto nie sú žiadne farebné prechody žiadnymi obmedzeniami. Na druhej strane tí, ktorí si cenia absolútnu prirodzenosť, sa môžu rozhodnúť pre prirodzenejšiu variantu tieňovania. Tu sa intenzívnejšie tieňovanie a farebné gradienty v tieňovaní jednoducho vynechajú. Najlepšie na tom … Tieto techniky sú obzvlášť dobré na osvieženie, zlepšenie, prekrytie alebo opravu starého, vyblednutého alebo neúspešného trvalého make-upu.