Vaše meno a priezvisko *

  Váš email *

  Telefón *

  Typ kurzu Phishading

  Vip TrainingLive TrainingOnline Training

  Bold Brows obočie je teraz look du jour. Opýtali sme sa 10 žien,ktoré sa pohybujú v kozmetických odvetviach a trendoch , ktoré obočie sa im páči, deväť z desiatich z nich nám odpovedali Bold Brows : odvážne,hrubšie, divoké obočie. 

  Dobre upravené obočie má úžasnú schopnosť zarámovať tvár a premeniť výraz, , ale často sa táto funkcia prehliada . Jednoducho nepravidelnosťou niekoľkých neposlušných chĺpkov a vyplnením riedkych oblastí, odvážne BoldBrows dodávajú vašej tvári symetrickejšiu podobu s miernym uvoľneným okrajom.

   Ak ste v poslednom čase prechádzali časopisom alebo webové stránky, zistíte, že je tu veľký trend pre odvážne obočie. Tento vzor je špecifický a jedinečný, pretože ako výsledok máme husté a prirodzene vyzerajúce obočie.

  Myšlienka tohto modelu vznikla pri pozorovaní prirodzeného rastu vlasov po ich smerovaní a kombinácii vyššie uvedených s „neposlušnými“chlpkami. Ide o konkrétnu techniku kreslenia obočia takým spôsobom, že koncový výsledok obočia vyzerá hustejšie a objemnejšie.

  Tučné obočia sa stali veľmi populárnymi a rozpoznateľnými v krátkom časovom období a v dnešnej dobe sú masívnym trendom.

  3 možnosti absolvovania školenie:

  Študenti v cene kurzu obdržia Profesionálny štarovací balík , ktorý obsahuje: 

  Bold brows štartovací balíček obsahuje :

  Online Trening CraftMaste zahŕňa :

  ☑️Boldbrows perfection:

  Techniky učenia: